Bitkoinas – tai ateitis – „vienas didžiausių žmonijos išradimų“ | oldschoolauto.lt

Bitkoino virusas

Ekspertai prognozavo tokį bitkoino virusas, tačiau investuotojai stengėsi išlaikyti savo pinigus kiek įmanoma ilgiau, o vėliau nespėjo laiku parduoti.

bitkoino virusas

Rezultatas - didžiulės prarastos pinigų sumos, sugriuvusios svajonės ir užimtos savižudžių pagalbos linijos. Bitkoinas patyrė visą eilę smūgių.

bitkoino virusas

Neseniai investuotojai džiaugėsi stipriai išaugusia bitkoino verte. Buvo tikima, kad ji nesustos augti, todėl daugybė bitkoino virusas investavo didžiules sumas.

  • Kas paveikia diagramą dvejetainėse parinktyse
  • Laukinis savaitgalis: bitkoinas viršijo 12 dolerių, paskui smuko žemyn - DELFI Verslas
  • Zarabotk webste užsidirbti pinigų internete
  • Sugebėjimas užsidirbti pinigų
  • Bitkoino kaina viršijo USD - Verslo žinios

Kai kurie - savo viso gyvenimo santaupas ar netgi iš bankų paimtas paskolas. Dabar šie žmonės internete dalijasi savo istorijomis, kurios susilaukia ne tik palaikymo, bet ir pašaipių replikų.

bitkoino virusas

Kai kurie vartotojai teigia, kad į bitkoinus investavo ir tūkstančių dolerių, kuriuos skolinosi iš banko. Dabar dėl situacijos jie net negali atitraukti likusių pinigų.

Skubantiems

Kiti teigia investavę visas šeimos santaupas. Teigiama, kad juos paskatino staigus bitkoino vertės augimas praeitų metų pabaigoje ir kai kurių kriptovaliutų ekspertų teigimas, kad bitkoinas gali pasiekti ir tūkstančių dolerių vertę.

bitkoino virusas

Bendrai sutinkama, kad žmonės elgėsi neprotingai, investuodami į rinką, kurios nesupranta. Tačiau tokių pamokų lengvai išmokti neįmanoma.

Viruso plitimas. Savaitgalį Lietuvoje patvirtinti 22 nauji koronaviruso atvejai.

Populiariuose kriptovaliutų forumuose dabar žmonės tyliau diskutuoja apie bitkoino ir kitų didžiųjų virtualių valiutų vertę. Vis dažniau dalijamasi kitomis žinutėmis. Pavyzdžiui, savižudybės prevencijos pagalbos linijomis.

Gerbiamasis skaitytojau,

Ir ne be reikalo - ir gerais laikais žmonės žudėsi dėl bitkoinų. Svartęs šią galimybę, bet ja nepasinaudojęs vyras graužėsi, kad praleido galimybę taip stipriai praturtėti.

Vyras skaičiavo, kad jei būtų investavęs iš karto, kai apie tai pagalvojo, greitai uždirbti pinigų be pinigų turėjęs 50 milijonų dolerių banke.

bitkoino virusas

Tačiau savigraužos pakako, kad jis priimtų sprendimą nusižudyti. George Popescu, pakankamai gerai žinomas kriptovaliutų ekspertas, dar kylant bitkoino vertei teigė, kad reikėtų sukurti specialią savižudžių pagalbos liniją.

Pranešti klaidą

Problemos esmė, Popescu nuomone, buvo ta, kad žmonės investavo į tai, ko nesupranta. Jie tiesiog atsisakė įvertinti riziką ir galėjo nukentėti. Ir nukentėjo.

AR PASIEKĖM BITKOINO DUGNĄ?

Bitkoino vertė, panašu, stabilizuojasi ties kažkur apie 10 tūkstančių dolerių. Tikėtina, kad ji ir vėl pradės augti, nes kurį laiką taip pigiai bitkoinų įsigyti nebuvo įmanoma. Bet kokia virtualios valiutos ateitis pasakyti negali niekas.

bitkoino virusas

Ir kaip paskatinti žmones investuoti protingai, turėti atsarginį planą ir sutramdyti savo beribį optimizmą?