zetonu klaipeda skelbimai - eglutemazeikiai.lt

Daugiau žetonų, Žetono apibrėžimas.

Turinys

  Pokerio lagaminėlį daugiau žetonų nešiotis su savimi arba laikyti mašinoje.

  Žetonų skaičius — pakankamas, kad būtų užtikrintas geras ir azartiškas visą vakarą trunkantis žaidimas. Dvi pokerio kortų kaladės su skirtingų spalvų nugarėlėmis.

  daugiau žetonų

  Kortos — kokybiškos ir tvirtos, jos neslysta, tad malonu laikyti rankose, ir, kas svarbiausia, nesusilamdo ir nesusigadina net sužaidus pačią emocingiausią partiją. Kortos standartinio dydžio, jose esantys skaičiai ir paveikslėliai gerai įžiūrimi net esant silpnam apšvietimui, tad žaidėjai nesigadina akių. Rinkinyje yra: įvairios vertės žetonų.

  daugiau žetonų

  Žetonai pagaminti iš specialaus aukštos kokybės plastiko, neslysta rankose, kiekvienas jų sveria 14 gramų, jie yra tokie patys, kokiais žaidžiama tikrame kazino. Dalintojo žetonas 5 žaidimo kauliukai Patogus lagaminas.

  daugiau žetonų

  Vidinė lagamino pusė padengta minkšta medžiaga, kuri saugo žetonus nuo įbrėžimų bei užtikrina, kad nešant lagaminą visos žaidimo dalys liktų savose vietose, yra specialūs grioveliai kortoms. Daugiau žetonų atsiliepimai apie šią prekę. Taip pat žiūrėkite.

  Lankytojas turėdamas bet kokių klausimų ar pasirinkimo kaina kaip ir angliškai privalo kreiptis į Operatoriaus darbuotoją ir prašyti suteikti visą reikiamą informaciją. Lankytojas, bandymo stadijoje, aprašytoje Taisyklių 6. Operatoriaus darbuotojui leidus, Lankytojas atsisega saugos diržą ir nulipa nuo rogučių, laikydamasis visų saugumo reikalavimų nedelsiant išeina iš rogučių pramogos teritorijos.