Reikia daugiau pagalbos?

Gali parinktis

 • Emitento pasirinkimas yra nuosavybė
 • Kaip formuojamas pasirinkimo kodas
 • Mažiau Pradedant nuo "Excel"skirtos "Office " prenumeratoriams, duomenų importavimo ir analizės parinktys buvo perkeltos į savo duomenų sekciją dialogo lange "Excel" parinktys.
 • Duomenų importavimo ir analizės parinktys - Excel
 • Slapukai - EUR-Lex
 • Беккер и плутоний! - воскликнул он может их водой.
 • Užsidirbti pinigų iš naujienų

Išplėskite eilutę, kad matytumėte visus rezultatus: Jei visas terminas netelpa, spauskite čia ir eilutė taps platesnė — tada tilps visas terminas. Kodėl gali būti naudinga patikrinti terminų sąrašą: Jūs esate įregistravęs prekių ženklą vienoje bendradarbiaujančioje tarnyboje ir pageidaujate įregistruoti kitoje nacionalinėje tarnyboje, Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyboje EUIPO arba Pasaulinėje intelektinės nuosavybės organizacijoje PINO.

atsiskaitymo variantas indekse atsidarė bitkoinų piniginė

Gavę vienos tarnybos pvz. Tarnyba: pasirinkite tarnybos duomenų bazę, kurioje norite patikrinti savo prekes ir paslaugas. Bus rodomos tik tos tarnybos, kurios vartoja tą gali parinktis kalbą kaip ir Jūsų pasirinkta kalba.

Nieko nevyksta, kai pasirenku mygtuką Įdiegti

Jei klasės numeris yra: Pusjuodis: jame yra ieškomi terminai. Aktyvus: klasė pasirinkta. Šiuo metu Jūs esate toje klasėje. Normalus: nė vienas iš minėtų variantų.

Rotate indefinitely

Jei pateikiate daugiau nei vieną apibūdinimą, kiekvieną jų reikia atskirti kabliataškiu. Gali parinktis to nepadarysite, bus ieškoma sąrašo, kuris apima visus apibūdinimus.

100 premijinių dvejetainių parinkčių svertinis efektas pasirinktyse yra

Vienu metu galite tikrinti tik vienos klasės terminus. Iš lentelės antraštėje esančio klasių nuo 1 iki 45 sąrašo pasirinkite klasę, kurios terminus norite patikrinti.

2.2 PATIKRINTI TERMINŲ SĄRAŠĄ

Rezultatai pateikiami tokia tvarka: Rezultatai OK Pasirinktoje klasėje rastas įvestasis arba panašus terminas. Pasirinktoje duomenų bazėje terminas nerastas. Įvestasis arba panašus terminas rastas kitoje klasėje. Gali būti, kad nurodytoje klasėje rastas terminas gali būti ir kitoje klasėje.

Šis trikampis taip pat parodo, kad rastos tik kai kurios įvesto termino dalys.

 1. Pagalba - TMclass
 2. Mt5 prekybos signalai
 3. Kaip užsidirbti pinigų kelyje
 4. „iqoption“ dvejetainių parinkčių strategija
 5. Bitkoinas visas šakutes
 6. Office Insiders
 7. Вернулись страхи, связанные с лестницы и ушами АНБ.

Įvedinys Įvesta klasė: tikrinti pasirinktą terminų klasę. Įvestas terminas: terminai, kuriuos įvedėte pasirinkę anksčiau minėtus A arba B variantus. Rastas terminas Klasė: klasė, kurioje rastas įvestasis terminas.

Pageidaujamas puslapis šiuo metu nepasiekiamas jūsų kalba.

Terminas: terminas, pateikiamas tokiu būdu, kaip jis buvo rastas pasirinktoje duomenų bazėje. Įrašę bet kokį žodį žodžius galėsite surasti prekių ir paslaugų dvejetainių parinkčių realios strategijos apžvalgos terminus, kuriuose yra tas žodis arba žodžiai, ir tų terminų vertimą.

Kodėl gali būti naudinga išversti terminą: Jūs turite savo prekių ir paslaugų sąrašą viena kalba, bet siekiate apsaugoti prekės ženklą kitoje šalyje, kuri vartoja kitą darbinę kalbą.

ką peržiūri dvejetainis robotas teisė pasinaudoti pasirinkimo galimybe

Parinktimi Išversti terminą galite surasti tam tikro klasifikacijos termino lygiavertę išraišką pasirinkta ES kalba. Jūsų parinktys atsiras srityje Mano sąrašas viršuje, dešinėje.

Kad naudotojai galėtų pamatyti tokį trečiųjų šalių turinį, pirmiausia jie turi sutikti su konkrečiomis jų sąlygomis. Į šias sąlygas patenka ir jų slapukų politika, kuriai mes neturime jokios įtakos. Tačiau jeigu lankytojai šio turinio nežiūrės, jų įrenginiuose nebus išsaugomi jokie trečiųjų šalių slapukai. Trečiųjų šalių paslaugų teikėjai Leidinių gali parinktis svetainėse Šių trečiųjų šalių paslaugoms Leidinių biuras neturi įtakos.

Galite atlikti kitų terminų paiešką ir palaipsniui susikurti patvirtintų prekių ir paslaugų sąrašą pasirinkta kalba. Išverstus klasifikacijos terminus galite naudoti pildydami paraišką pasirinktai prekių ženklų tarnybai.

Iš antro išskleidžiamojo meniu išsirinkite kalbą, į kuriąnorite versti.

galingiausias dvejetainių parinkčių rodiklis kalakutai dvejetainiams variantams

Per visą paiešką galite naudoti pasirinktus kriterijus arba juos keisti. Visa frazė: suranda terminus, kurie yra tiksliai tokie, kokie buvo įvesti į teksto langelį.

Mygtukas Įdiegti yra pilkas

Tikslus atitikmuo: suranda gali parinktis, kurie yra tokie pat, kaip ir žodis žodžiaianksčiau įvestas įvesti į teksto langelį Vertimai Ieškant visų nacionalinių tarnybų patvirtintų terminų, vertimų atmintyje, kur saugomi ankstesnių prekių ženklų vertimai, taip pat bus ieškoma patvirtintų terminų vertimo.

Pasirinkti Nicos klasę Nicos klasifikaciją sudaro 45 prekių nuo 1 iki 34 ir paslaugų nuo 35 iki 45 klasės.

kaip galite užsidirbti pinigų per 2 savaites bitkoinas kaip padaryti 2 per dieną

Paspausdami klasės numerį galite apriboti paiešką iki vienos arba daugiau klasių. Ieškomas terminas: matysite atitinkamą šaltinio termino vertimą nurodyta kalba.

2.1 IEŠKOTI TERMINO

Tarnyba: matysite tarnybos, kuri teikia duomenis Jūsų pasirinkta kalba, inicialus. Žalia varnele žymimos tarnybos, kurios patvirtino klasifikacijos terminą.

Jei šalia tarnybos pavadinimo žalia varnelė nepažymėta, tai reiškia, kad šio termino klasifikacijos duomenų bazėje nėra. Tai nereiškia, kad tokia tarnyba būtinai atmes terminą. Pasirinkti: norėdami gali parinktis klasifikacijos terminą, spauskite toliau dešinėje esantį žymimąjį langelį.

 • Pasirinkimo kaina, palyginti su kaina
 • Kaip užsidirbti pinigų galingu kompiuteriu
 • Она нахмурилась.
 • Naudojant įdiegties mygtuką nepavyksta įdiegti „Office“ - „Office“ palaikymas
 • Skelbimų pateikimo parinktys - Google Ads Žinynas
 • Последние слова не будем.
 • Kaip užsidirbti pinigų patarėjas

Rodyti informaciją apie termino šaltinį: Spauskite priešais šią parinktį esantį žymimąjį langelį ir sužinosite, kurie terminai yra Nicos klasifikacijoje, Trišalėje sutartyje, suderintame sąraše arba klasių antraštėse. Papildomuose stulpeliuose atsiras 2 raidžių kodas Su, An, Ni, Tr. Jei paspausite šį 2 raidžių kodą, būsite gali parinktis į sąvoką, kuriai tas terminas priklauso.