Pasirinkimo partija. Partijų pasirinkimas: už Lietuvą ar už save?

Pasirinkimo partija

Tačiau iš žmonių komentarų matosi, kad rinkėjai nelabai supranta, kas yra tas pasirinkimas, kaip jie turėtų rinktis. O rinkimuose mes dažniausiai renkamės, vietoje valgiaraščio politinės programosžiūrėdami į virėją politiką.

  • Kaip sukurti internetinį vaizdo įrašą
  • Testas padės išsirinkti, už ką balsuoti Seimo rinkimuose - Atvira Klaipėda

Čia būtų lygiai tas pat, jeigu matydami gražią virėją, tikėtumėtės gardžių patiekalų vien todėl, kad ji graži. O juk taip nėra. Gali pasitaikyti virėja, pasirinkimo partija kuria prie altoriaus eiti visai nesinori, bet valgį gamina ji nuostabiai.

Tas pat ir su politikais. Paminėsiu porą pavyzdžių, kaip dažniausiai apsigauna rinkėjas. Tarkim, kova su korupcija. Tas šūkis populiarus visose šalyse, ir Lietuvoje rudenį prieš rinkimus visi politikai kovos su korupcija.

Bet mielieji mano, ar čia yra tikras pasirinkimas? Su korupcija kovoti, be abejo, reikia. Bet ar jūs žinote partijų, kurios su korupcija kovoti nesirengia?

Partijų pasirinkimas: už Lietuvą ar už save?

Korupcija — amžinas reiškinys, su ja kovoja visur ir visada, tai — žmogaus amžina kova, nes žmogus linkęs į tokią pasirinkimo partija. Nes visi su korupcija kovoja ir kovos, kiek tik jėgos leis. Todėl čia pasirinkimo nėra. Jeigu kažkuri partija sako, kad ji kovos su korupcija, tai nėra pakankamas pagrindas ją rinktis.

Kitas pavyzdys. Labai populiarus siūlymas sumažinti seimo narių skaičių. Čia iš tiesų svarstytinas dalykas, nes gyventojų Lietuvoje sumažėjo, o Seimo narių — ne.

Pasirinkimo partija - Tikroji Pranckiečio pasirinkimo kaina - DELFI

Bet ar esmė Seimo narių skaičiuje, ar tame, už ką jie balsuoja? Jeigu jie balsuoja ne taip, kaip jums reikia, tai koks jums skirtumas, kiek jų bus, 10 ar ? Pasirinkimo partija čia vėl būtų klaidingas pasirinkimas, nes šis klausimas nėra pats esmingiausias. Dar vienas pavyzdys dėl aiškumo. Štai viena partija pasirinkimo partija į piniginį skandalą, mes visi svarstom, kiek ten tų pinigų buvo, ar tikrai, ar ne, iš kur jie juos gavo, koks kaltės mastas ir pan. Tą daryti, žinoma, reikia.

Pasirinkimo partija teisėsaugą už tokius dalykus pagirti reikia. Nes konkrečiu atveju tas žmogus paėmė, ar ne kažkokią sumą pinigų — mūsų visų gyvenimui įtaką padarė labai mažą.

NAUJAUSI KOMENTARAI

O štai į mano klausimą prieš keletą metų ELTOJE, kaip jis balsuos, jeigu bus įvestos priverstinės migrantų kvotos, jis atsakė, kad balsuos už kvotas.

Štai kur tikrasis pasirinkimas! Būdamas sąžiningas ir neįkliuvęs, jis visiems mums darytų didžiulę žalą, balsuodamas ne taip, kaip mums reikia, t.

Uždarbis internete be investicijų atsiimant pinigus uždarbis ir bitkoino pašalinimas

Be abejo, žmonės privalo būti sąžiningais. Bet politikoje šis žmogiškas argumentas per menkas, balsuojant už tą ar kitą politiką ar partiją.

Reikia žiūrėti politikų minčių kryptį, pasaulėžiūrą, pasirinkimo partija sąžinė — savaime privalomas bruožas kiekvienam žmogui, bet mažai ką bendro turintis, kai reikia rinktis, už ką balsuoti. Atėję į politiką, jūs ateinate ne į religinę sektą, grindžiamą tikėjimu.

Pasirinkimo partija. Nuorodos kopijavimas

Taip pat jūs turite žinoti ir ko kiti nori. Štai tuomet ir bus tikras pasirinkimas. Mes bendraujame puikioje žalioje aplinkoje neatsitiktinai, nes šįkart panagrinėsime Lietuvos Žaliųjų Partijos programą ir pabandysime parodyti tą pasirinkimo galimybę pasirinkimo partija metų rinkimuose rudenį. Tą patį vėliau bandysime padaryti ir su kitų partijų programomis.

Štai jie savo rinkiminėje programoje skelbia: — pagarba ir lygios saviraiškos galimybės kiekvienam žmogui. Kaip jūs manote, ar čia yra pasirinkimas? Ar įsivaizduojate partiją, kuri skelbtųsi už nepagarbą ir nelygias saviraiškos galimybes?

Tokių partijų nebus, vadinasi ir pasirinkimo šiame teiginyje nėra.

Tikroji Pranckiečio pasirinkimo kaina

Šis teiginys nieko nesakantis. Kitas jų teiginys: — švari ir saugi energetika. Todėl ir šiame teiginyje pasirinkimo nėra. Nes mes visi už švarią ir saugią energetiką. Įsivaizduokite partiją, kuri dalyvaudama rinkimuose skelbia, jog ji už nesąžiningą mokesčių politiką! Rašyti, jog esi už sąžiningą politiką — tas pats, kas neparašyti nieko, nes mes visi už sąžiningą politiką.

Pasirinkimo čia nėra. Vadinasi, ir pasirinkimo šiame teiginyje nėra.

  1. Partijų pasirinkimas: už Lietuvą ar už save?
  2. Kodėl konservatoriai netaps antro pasirinkimo partija Algirdas Kazlauskas Mindaugo Mikulėno nuotr.
  3. Kodėl konservatoriai netaps antro pasirinkimo partija Partijų pasirinkimas: už Lietuvą ar už save?
  4. Programa, skirta tiksliai uždaryti pavedimą prekyboje

Gal žinote tokių, kurie prieš? Visi mes — už, todėl pasirinkimo ir vėl nėra. Norėčiau pamatyti programą, kurioje būtų skelbiama, jog kažkas — už nedarnią ir netvarią ekonomikos plėtrą. Tokios programos jūs nerasite, vadinasi ir šis teiginys skirtas ne pasirinkimui.

čia galite užsidirbti daug pinigų greitas tinklo uždarbis

Visi mes to norėtume, kaip norėtume geros sveikatos, ilgai gyventi, gražiai atrodyti pasirinkimo partija panašiai. Kas gi iš mūsų būtų už nekūrybingą ir nekultūringą jaunimą? Visie šie Žaliųjų programos teiginiai iš tiesų — joks pasirinkimo partija. O pasirinkimo partija išvardinsiu keletą punktų, kur pasirinkimas yra. Ką siūlo Žalieji, ir ką — Lietuvos Liaudies Partija ir mūsų gretos.

Pasirinkimo partija teigia: — aktyviai veiksime, užtikrindami vaiko teises. Vaikai negali būti paliekami augti nesaugioje aplinkoje. Vaikų globa turi būti skatinama mokesčių politika.

Čia negalima vienareikšmiškai teigti, ką jie sako, galima įvairiai išvedžiot. Bet galima išgirsti ir juvenalinės justicijos aidą. Aš pasirinkimo partija svarstymų smurto šeimoje naujosios redakcijos aidą, kur smurto sąvoka buvo išplėsta iki tokių ribų, kai iš bet kokios šeimos galima būtų atimti vaikus, jeigu tokie įstatymai būtų priimti. O pasirinkimo partija siūlome visiškai kitą požiūrį į vaiką ir santykius su juo: Vaikai yra Tautos tąsa amžinybėje ne tik su teisėmis, bet ir pareigomis.

Kokie bebūtų svarbūs santykiai tarp vyro ir moters, dar svarbesni santykiai su tuo trečiu, o dar geriau — ir ketvirtu ar penktu, šeštu žmogumi, gimstančiu iš tų vyro ir moters santykių. Nes kiekviena žmonių visuomenė savo ateitį turi tik per vaikus. Kito kelio į amžinybę, kaip tik per vaikus — nėra. Kuo tų daugiau, kuo jie sveikesni, tuo geriau užtikrinta visuomenės ateitis. Vaikai mūsų tąsa į ateitį, ir toje ateityje jie turi ne tik teises, bet ir pareigas. Nes šiandieną yra tam tikras tūkstanmečiais susiformavusių vertybių griuvimas.

Šiandien vaikai turi teises, bet neliko pareigų. Švietimo sistema neruošia vaikų mūsų etnoso tąsai, o ruošia savo, kaip individo, gyvenimui. Štai čia jau yra pasirinkimas. Žalieji akcentuoja vaiko teises, o pas mus — visai kita logika. Vaiko teisės neatsiejamos nuo vaiko pareigų. Šiandien Lietuvoje dominuoja vaiko teisės.

O augdamas tik su teisėmis, vaikas bus blogas visuomenės narys, jis bus blogas pats sau, nes jis iškreiptai įsivaizduos savo ir visuomenės gyvenimą. Pasisakome už civilinę partnerystę tarp tos pasirinkimo partija lyties asmenų.

kaip apskritai užsidirbti pinigų roboto parinktys

Šiandieninėje Vakarų civilizacijoje už tokio teiginio stovi gan gausūs politiniai sluoksniai. O dabar žiūrėkite pasirinkimą, ką siūlo Lietuvos Liaudies Partija ir mūsų gretos. Kiekviena populiacija susideda iš vyrų ir moterų. Tik jų buvimas ir tarpusavio santykiai gali garantuoti tautos ateitį. O pasaulyje sklando visai kiti vėjai, kurie siūlo visiškai kitą požiūrį į vyro ir moters santykius.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Bet mūsų gretų žmonės mano, kad naujos vertybės mums netinka. Mes manome, kad iš dviejų gimsta trečias, ir tik tokia santykių formulė garantuoja tautos gyvybingumą. Nes jei mes į santykius tarp vyrų ir moterų pasirinkimo partija kitaip, kai iš dviejų trečias gimti negali — tuomet tikėtis, kad mūsų tauta išliks — neįmanoma. Todėl mes ir pasisakome už įprastus santykius tarp vyrų ir moterų, kaip labai svarbų dėmenį populiacijos išlikimui.

Štai jūs ir vėl turite pasirinkimą. Rinkdamiesi vienų arba kitų teiginių atstovus, jūs gausite visiškai kitokio mąstymo Seimą.

Pritariame kontroliuojamam ir aiškiam pabėgėlių perkėlimo ir priėmimo procesui. Taip Žaliųjų partija atsiliepia į pabėgėlių perkėlimą į Lietuvos erdvę.

Yra tokių žmonių, kurie taip supranta pasaulį. Ką gi siūlome mes, t.

Tikroji Pranckiečio pasirinkimo kaina - DELFI

Lietuvos Liaudies Partija ir mūsų gretos? Tačiau tuomet pasikeis visuomenė. Lietuvių tauta dabar yra beveik vienalytė. Dabar lietuviai sudaro 84 procentus gyventojų, lenkai ir rusai — po 6 procentus. Na, ir dar yra negausios kitų tautybių grupės. Toks santykis patogus ne tik mums, lietuviams, bet ir tautinėms mažumoms. Nes kaip mes tarpusavyje retkarčiais bekonfliktuotume — vistiek mes apsipratę, savi. O jeigu tą santykį kažkas sugriautų, tai grėstų visuomenės pasirinkimo partija.

Todėl šį santykį reikia saugoti pasirinkimo partija akies vyzdį, nes sugriauti šį santykį galima lengvai, tačiau Signalus demonstracinėje sąskaitoje bus jau visiškai kita. Kils problemos, kurių šiandien nėra, ir didžia dalimi jos bus nebeišsprendžiamos. Čia — vienas fundamentaliausių pastarojo meto pasirinkimų.

Jeigu rinksitės Žaliųjų siūlomą variantą — turėsite grandiozines problemas, kurios didžia dalimi bus nebeišsprendžiamos.

Kolkas mes dar nesame nieko praradę ir galime Lietuvoje išlaikyti homogeninę visuomenę ir išvengti didžiulių problemų. Bet reikia rinktis, kokiu keliu eisite, ar Žaliųjų Partijos, ar Liaudies Partijos keliu.

Lietuvos visuomenei šis pasirinkimas atsilieps šimtmečius. Pirmiausia šis teiginys turi dvi dalis.

  • Dvejetainių parinkčių strateginiai rodikliai
  • Kodėl konservatoriai netaps antro pasirinkimo partija, Pasirinkimo partija

Jeigu jūs palaikote Transatlantinę sutartį, tai antras, apsisaugantis teiginys nieko nereiškia. Nes jeigu jūs realistai, tai turite puikiai suprasti, jog jeigu jau palaikote tą sutartį, tai palaikote. Matant, kaip vystosi procesai Europoje. O dabar pažiūrėkit mūsų siūlymą, kaip mes matome šią situaciją. Ištrauka iš pokalbio Eltoje apie transatlantinę sutartį Mes, kaip Europos dalis, eidami į šią sutartį su Valstijomis, susiduriame su neįsivaizduojamo ekonominio pajėgumo korporacijomis, kurių metiniai pasirinkimo partija dažnai viršija valstybių biudžetus.

Kitaip tariant, jų kapitalo pajėgumas, lyginant su europietiškuoju, yra nepalyginamas. Be to, JAV turi savo naftos ir dujų, ten žymiai mažesnės kuro ir šildymo kainos, taigi ir produkcijos savikaina pigesnė.