Kaip išsirinkti robotą dulkių siurblį? Išmaniųjų pagalbininkų apžvalga - Inovacijų Biuras

Roboto apžvalgos

Dalintis "Twitter" Išmanieji telefonai yra neabejotinai populiariausias įrenginys jau daugelį metų.

Kaip išsirinkti robotą dulkių siurblį? Išmaniųjų pagalbininkų apžvalga

Tai roboto apžvalgos tokia svarbia mūsų gyvenimo dalimi, jog būtent telefonu dabar galima valdyti kone visus namus. Šiuo metu šį produktą galima įsigyti už ,73 euroo didžiausias privalumas yra tas, jog jis atkeliauja iš sandėlio Vokietijoje, todėl Jums nereikės sukti galvos dėl papildomų mokesčių ar labai ilgai trunkančio pristatymo. Tiesa, vieną smulkmeną privalome paminėti. Nesu tikras ar tai įvyko dėl to, jog gavome testavimams skirtą modelį, tačiau iš pradžių mus pasiekė pagrindinė pakuotė su siurbliu ir pagrindiniais priedais, o po kelių savaičių, visiškai netikėtai, roboto apžvalgos ir papildomi priedai — šlapiam valymui skirti komponentai.

Kaip bebūtų, jau kuris laikas turime visus priedus, tad pažvelkime į šį įrenginį. Dizainas Pirmasis dalykas, kuris tikriausiai nėra pats svarbiausias, tačiau reikalaujantis bent jau trumpo aptarimo — įrenginio dizainas.

Nieko labai prabangaus ir išskirtinio roboto apžvalgos paprastas, tačiau tikrai ne prastas dizainas. Tiesa, jis pakankamai blizgus ir ganėtinai gerai traukia įvairias dulkes, todėl kartais roboto apžvalgos prašosi būti nuvalomas ir pats. Vėlgi nieko pernelyg neįprasto ar išskirtinio. Panaši situacija yra ir su jo komplektacija.

Antroje dėžutėje, kuri greičiausiai visiems atkeliauja atskirai tikriausiai taip nutiks ir Jums, jeigu nuspręsite įsigyti šį įrenginįrasime vandens talpyklą ir du šlapiam valymui skirtas šluostes.

Atskiro paminėjimo verta įkrovimo stotelė, kuri mane šiek tiek nuvylė. Visų pirma — ji yra labai lengva ir jeigu Jūsų namuose esančios grindys yra pakankamai slidžios, tai susidursite su problema, kad ji po truputėlį juda į visas puses.

Tai tikrai nėra kažkokia milžiniška problema, tačiau tam reikės panaudoti vieną iš kelių problemos sprendimo būdų — atremti stotelę į sieną arba pasitelkti dvipusę lipnią juostą. Robotas siurblys keliaudamas aplink ją neretai šiek roboto apžvalgos stumteli, tad ilgajam periode ji gali ir nukeliauti nemažą atstumą, todėl aš nusprendžiau panaudoti dvipusės juostos sprendimą.

Šis robotas dulkių kaip užsidirbti dogecoin atlieka ne tik sausą valymą, tačiau ir pakeitus vos vieną komponentą apatinėje jo dalyje gali atlikti ir šlapią valymą.

Na, šiai dienai roboto apžvalgos produktą už tokią kainą — tai jau ne privalumas, o būtinybė - juk, panašiomis galimybėmis pasižymi ir gerokai pigesni dulkių siurbliai.

apžvalgos uždirbti iš dvejetainių opcionų

Tačiau tai tikrai nėra viskas, ką vertėtų paminėti. Tokie sensoriai leidžia itin tiksliai išmatuoti erdves bei taip sukurti Jūsų kambario ar patalpos žemėlapį.

Žinoma, tokios sistemos nėra naujiena, tačiau jeigu jos veikia sklandžiai, o taip ir yra šiuo atveju, tai naudojimasis įrenginiu yra žymiai paprastesnis. Tai leis Jums programėlėje pasirinkti norimas išvalyti patlapas, norimas vietas užblokuoti bei, žinoma, apsaugos Jūsų baldus ar kitus daiktus nuo susidūrimo roboto apžvalgos robotu.

Dar vienas privalumas, neabejotinai svarbus tiems, kurie namuose turi augintinių. Namuose turiu nedidelį šuniuką, kuris negali pakęsti dulkių siurblių ir vos tik įjungus bet kurį kitą siurblį — bėga kaip galima toliau. Na, bent jau iki tol kol nevažiuoja ant uodegos.

Negaliu nepaminėti ir to, jog šis robotas dulkių siurblys roboto apžvalgos įveikti kai kurias kliūtis. Iš esmės taip ir yra. Vieno iš mano kambarių slenkstis yra maždaug 2,2 cm aukščio ir, deja, tačiau į jį patekti robotas jau nebegali. Kituose kambariuose jų aukštis nesiekia 1,9 cm — jokių bėdų. Ir įvažiuoja ir išvažiuoja. Išbandyta — veikia ir nekrenta. Važiuojam toliau. Valdymas, programėlė Vienas svarbiausių robotų dulkių siurblių komponentų — programėlė. Pati programėlė atrodo pakankamai tvarkinga, viskas ganėtinai aišku, tačiau tikrai ne viskas yra taip puiku kaip norėtųsi.

Pasirinkimo Roboto Tarpininkai, Pasirinkimo roboto tarpininkai, forex, Variantų robotų apžvalgos

Visai neseniai sulaukiau atnaujinimo, kurį įrašyti prireikė gal 10 mėginimų. Neneigsiu, jog tai ganėtinai erzinantis dalykas, tačiau visa kita atrodo kaip ir neblogai. Visa informacija pateikiama labai aiškiai.

Pavyzdžiui, automatinių veiksmų skyrelyje galite nesunkiai suplanuoti, kada ir ką norite išsiurbti — iš esmės tereikia atlikti keletą paspaudimų ir Jums daugiau nereikės niekuo rūpintis.

Per daugiau nei mėnesį trunkantį testavimo laikotarpį neiškilo jokių bėdų dėl suplanuotų valymų — viskas laiku ir sklandžiai. Pradėjus valymą — viskas taip pat labai paprasta ir iš esmės nieko daugiau nepasigedau. Gamintojas suteikia tris skirtingus veikimo režimus, kurie gali būti panaudoti tiek sausam, tiek ir drėgnam valymui.

Kaip jau minėjau anksčiau, tai yra pakankamai funkcionalus robotas siurblys, roboto roboto apžvalgos programėlėje nekils jokių problemų nustatyti virtualias sienas ar tiesiog pažymėti erdves, kurias norite išvalyti. Į ką norėčiau atkreipti dėmesį — tai informacijos pateikimas realiu laiku.

Programėlėje viskas atvaizduojama itin tiksliai ir be jokių trikdžių.

Robotų variantų apžvalgos

Per nedidelį durų tarpelį geba pamatyti tikrai nemažai. Žinoma, tai galbūt nėra itin svarbu, tačiau šaunu, kad robotas roboto apžvalgos aplinką pakankamai dideliu atstumu. Gamintojas suteikia galimybę peržiūrėti ir nemažai statistikos. Tam skirtoje aplikacijos dalyje rasite tikrai nemažai informacijos — nuo valymui skirto laiko iki klaidų skaičiaus, kurios vienaip ar kitaip sutrukdė Jūsų valymą.

Kaip tikriausiai matote, klaidų pasitaikė ir man, tačiau apie roboto apžvalgos papasakosiu kiek vėliau. Prie statistikos rasite ir valymų istoriją su žemėlapiais prie jų.

Manyčiau, kad tai taip pat pakankamai naudinga, ar ne? Galbūt tai nėra pati reikalingiausia statistika, tačiau tai leidžia sužinoti kiek laiko preliminariai gali užtrukti valymas bei taip nesunkiai roboto apžvalgos ateities darbus. Nepatogumų gali kilti roboto apžvalgos atveju jeigu norite atnaujinti siurblio programinę įrangą, kas iš esmės nėra labai malonu. Tiesą pasakius, testavimo metu kilo įvairių minčių, tačiau, vertinant apibendrintai, esu patenkintas šiuo produktu.

Per daugiau nei mėnesį turėjau įvairių situacijų ir roboto apžvalgos pradėsiu nuo to kas man nelabai patiko. Jeigu nuspręsite įsigyti šį robotą siurblį, tai žinokite, jog geriausia, kad jis pradėtų roboto apžvalgos nuo įkrovimo stotelės. Nesu visiškai tikras ar tai susiję su, tačiau kiekvieną kartą kuomet valymas buvo pradėtas ne iš roboto apžvalgos — mano robotas užstrigdavo, ką puikiai iliustruoja klaidų skaičius, matomas aukščiau esančiose nuotraukose.

Patys valymo darbai atliekami tikrai gerai, o trys skirtingi galingumo režimai leidžia pasirinkti tinkamiausią variantą Jums. Tai galioja ne tik sausam, tačiau ir drėgnam valymui, todėl atsižvelgdami į purvo kiekį Jūsų namuose — galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią lygį.

lengvi pinigai nuo nulio

Norėčiau trumpai paminėti ir skleidžiamo triukšmo lygį. Pasirinkus patį galingiausią režimą, roboto darbas tikrai bus girdimas, tačiau tai nėra kažkas labai neįprasto. Jei reikėtų visą tai apibūdinti keliais žodžiais, sakyčiau, kad tai yra roboto apžvalgos situacija — norėtųsi, jog būtų kuo tyliau, bet tikrai netrukdo ir kaip yra. Dar vienas privalumas, kurio nepaminėjau anksčiau — itin didelė šiukšlių talpykla.

Roboto pasirinkimo apžvalgos

Abi su šiuo siurbliu gaunamos talpyklos yra 0,6 litro talpos. Tačiau prie visų privalumų yra ir vienas ganėtinai didelis trūkumas, kuris kartais gali sukelti ir juoką.

Kas Yra Dvejetainis Parinkties Robotas Automatizuota dvejetainių parinkčių prekybos apžvalga, automatizuota prekybos

Arba gali patekti į kambarį iš kurio nepavyks išvažiuoti, tačiau jis niekuomet nenustos bandęs to daryti. Iš mano namų svetainės ištrūkti jis bandė gal 15 minučių, tačiau jam to padaryti taip ir nepavyko, tad teko ištiesti pagalbos ranką.

Manau, kad tokiose situacijose jis tiesiog turėtų nutraukti valymą, o ne bandyti jį tęsti, tačiau panašu, kad gamintojas galvojo kiek kitaip.

Daugelis pradėtų nuo apžvalgų, bet iš tikro tai nėra geriausias būdas — iš apžvalgų galima sužinoti nebent tik tai, kokios yra roboto stiprybės ir silpnybės, bet tikrai nesužinosite, ar robotas tinka būtent jūsų namams. Pavyzdžiui, pasirinkus robotą su talpiausia baterija, jo galimybės niekada pilnai neatsiskleis 45 kv. O jei laikote naminius gyvūnus, atsibos valyti paprastą šepetėlį, nors apžvalgose apie tai dažniausiai nutylima. Tad nuo ko pradėti?

Verdiktas Kaip jau minėjau šios apžvalgos pradžioje, šiuo metu šį produktą galima įsigyti už ,73 euroo didžiausias privalumas roboto apžvalgos tas, jog jis atkeliauja iš sandėlio Vokietijoje, todėl Jums nereikės sukti galvos apie papildomus mokesčius ar labai ilgai trunkantį pristatymą.

Aš manyčiau, kad tikrai taip.

pasirinkimo sandoriai, kuriais prekiaujama biržoje

Žinoma, per daugiau nei mėnesį testavimo radau keletą erzinančių dalykų, tačiau nemanau, kad tai galėtų roboto apžvalgos priežastys nepirkti šio roboto siurblio. Labiausiai kliūnantis dalykas yra labai lengva įkrovimo stotelė, kurią nesunku pajudinti iš savo vietos ne tik man, tačiau ir pačiam robotui. Parašyti komentarą.