Likimo valdymo galimybės. IV pakopa: jūsų valios galia - Vadim Zeland | oldschoolauto.lt

Valdymo galimybės

Knygos "Likimo valdymo galimybės.

valdymo galimybės

IV pakopa: jūsų valios galia" aprašymas Tai ketvirtoji knyga apie transerfingą — paslaptingą realybės aspektą, kurį galite pažinti ir jūs. Kasdienėje tikrovėje žmogus yra valdomas aplinkybių ir beveik negali paveikti įvykių eigos.

Valdymo galimybės

O iš tikrųjų jis nė neįtaria esąs veidrodinės iliuzijos nelaisvėje. Veidrodžio užburtas žmogus mano, kad atspindys jame ir yra tikroji realybė.

\

Veidrodžio efektas sukuria iliuziją, jog esą išorinis pasaulis egzistuoja savarankiškai ir nesileidžia valdomas. Todėl gyvenimas tampa panašus į žaidimą, kurio taisykles nustatėte ne jūs.

Žinoma, jums leidžiama mėginti paveikti įvykius.

valdymo galimybės

Bet jūs neturite to, kas svarbiausia: jums niekas nepaaiškino, kaip iš loštuko virsti tuo, kuris meta kauliukus. Knygoje pasakojama, kodėl įmanoma valdyti realybę ir kas trukdo tai daryti.

  • Likimo valdymo galimybės. Transerfingas. I pakopa: variantų erdvė | Saviugda
  • Likimo valdymo galimybės.
  • Likimo valdymo galimybės IV.
  • Užsidirbti pinigų net neišėjus iš namų

Jūs galite atsikratyti atspindžio iliuzijos ir nubusti savo veidrodiniame sapne, kurį sapnuojate nemiegodami. Parašykite atsiliepimą apie "Likimo valdymo galimybės.

Likimo valdymo galimybės. Transerfingas. I pakopa: variantų erdvė - oldschoolauto.lt

IV pakopa: jūsų valios galia, kurią skaitytojams dovanoja Vadim Zeland. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

valdymo galimybės

Apsispręsti ar Vadim Zeland su knyga Likimo valdymo galimybės. IV pakopa: jūsų valios galia jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, valdymo galimybės pateikiame santrauką valdymo galimybės autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą nebijokit, turinio neišduodame!

Dar daugiau — mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Likimo valdymo galimybės.

Likimo valdymo galimybės. Transerfingas. I pakopa: variantų erdvė

IV pakopa: jūsų valios galia patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vadim Zeland. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Likimo valdymo galimybės.

IV pakopa: jūsų valios galia palikti ir jūs.

valdymo galimybės