24 variantų oficiali demonstracinė versija. 1s „Bitrix“ bandomoji versija. Nemokamas bandymas

Variantai apima,

Šis žodynas svarbus ne tik lituanistikai, baltistikai, indoeuropeistikai, bet ir kalbos praktikai, kalbos išsaugojimui informacinių technologijų ir žinių visuomenės epochoje.

variantai apima

Pasak rengėjų, nuo šiol Bilo Geitso argumentui, kad jei kalbos nebus internete, tai jos nebus iš viso, lietuvių kalba turės atkirtį: 11 mln. Šie žodžiai išdėstyti daugiau variantai apima pusėje milijono 0,5 mln.

variantai apima

Dvidešimt Žodyno tomų apima lietuvių kalbos raštų leksiką nuo iki m. Dabar vienu didžiausių vienakalbių aiškinamųjų žodynų pasaulyje laisvai galės naudotis visi, kurie domisi lietuvių kalba, etnologija, kultūros ištakomis, žodine tautos kūryba.

variantai apima

Juo turėtų domėtis viso pasaulio lietuviai ir kitakalbiai, kurie tyrinėja, mokosi bei myli lietuvių kalbą. Jo rengimą rėmė Vyriausybė, kuri šiam projektui metais iš Vyriausybės rezervo fondo skyrė Lt darbams pradėti.

variantai apima

Projektas susideda iš dviejų dalių: elektroninio žodyno sukūrimas ir pateikimas internete; nacionalinės kalbos išteklių duomenų bazės šio žodyno pagrindu bandomojo projekto sukūrimas. Šiuo metu baigtas pirmasis etapas — per 2,5 metus žodynas pataisytas ir sukurtas jo internetinis variantas.

Porsche Macan 2019 - FIRST quick look in 4K - Better than Mercedes GLC?

Šiam darbui atlikti reikėjo Variantai apima Lt iš Vyriausybės rezervo fondo ir investicinio projekto lėšų. Pradėti antrojo etapo darbai, kuriuos planuojame baigti šių metų pabaigoje. Ministras Pirmininkas A.

variantai apima

Brazauskas padėkojo projekto rengėjams už didžiulį ir svarbų nuveiktą darbą, apdovanojo juos padėkos raštais ir atminimo dovanomis.