Visų senų automobilių gerbėjų forumas
Dabar yra Ant Gru 12, 2017 9:47 pm

Pagrindinis diskusijų puslapis » DISKUSIJOS / NUOTRAUKOS / RENGINIAI » Diskusijos apie viską

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius
Ieškoti:
Žinutė

Standartinė Parašytas: Šeš Rgs 19, 2009 8:48 pm 
Į viršų  
o kiek kainuotu man draudimas tarkim nusipirkus pirma savo masina?

Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Auto/Moto: Ford Galaxy 2.3 16v 1997
Opel Zafira 1.6 16v 2000

Standartinė Parašytas: Šeš Rgs 19, 2009 8:51 pm 
Į viršų  
http://www.draudimas.lt
http://www.manodraudimas.lt/draudimo_skaiciuokles/transporto_privalomo_draudimo_skaiciuokle.html?tp=lengvasis_automobilis
- pasiskaiciuok

kaip ziurejau tai seesam draudime mankainos nesiskiria tiek 2.0l 100kW, tiek 1.9l 66kW - 350lt pirmoji masina ant manes registruota, antroji ne.

Aprašymas WWW  

Atsijungęs
Naujokas

Standartinė Parašytas: Ant Rgs 23, 2014 4:00 pm 
Į viršų  
Vilbcv rašė:
Kiek zinau, tai nusipirkai su draudimu ir vazineji, juk drausta yra masina, o ne vairuotojas, Jei pakliusi i avarija su ne savo vardu drausta masina, ir busi nekaltas, vistiek tau tures ismoket litus, tiksliau automobilio savininkui.

Na negalėčiau sutikt. Mano senuku BMW važinėja sesuo. Privalomuoju draudimu rūpinasi pati. Aikštelėje prie Maximos jai „įkalė“ į užpakalinį bamperį kita tos pačios lyties tarpinė. Kiek žinau, LD žalą atlygino visiškai ir dar liko kažkiek pinigėlių išlaidoms už taksi, patirtoms automobilio remonto metu, padengti.

Aprašymas  

Atsijungęs
Forumo dalyvis
Vartotojo avataras

Auto/Moto: VW Scirocco

Standartinė Parašytas: Tre Rgs 24, 2014 4:05 pm 
Į viršų  
Rojus5 rašė:
Na negalėčiau sutikt. Mano senuku BMW važinėja sesuo. Privalomuoju draudimu rūpinasi pati. Aikštelėje prie Maximos jai „įkalė“ į užpakalinį bamperį kita tos pačios lyties tarpinė. Kiek žinau, žalą atlygino visiškai ir dar liko kažkiek pinigėlių išlaidoms už taksi, patirtoms automobilio remonto metu, padengti.

Neturiu nieko prieš LD, bet šitą atsakymą/reklamą reiktų pratrinti :)

Aprašymas WWW  

Atsijungęs
OSA fanas
Vartotojo avataras

Auto/Moto: VW Golf '88 SYNCRO
Lexus IS200 '99

Standartinė Parašytas: Ket Rgs 25, 2014 8:38 pm 
Į viršų  
Juolab kad dar reiktu paieskot kur brangiau apsidraust nei LD....

Aprašymas  

Atsijungęs
Naujokas

Standartinė Parašytas: Ant Rgp 11, 2015 8:33 am 
Į viršų  
Kam tikrinti atsakymą kai jis yra labai teisingas, iš vis bet kurios draudimo kompanijos siulomas civilines atsakomybes draudimas dažniausiai padengia daugiau nei tarkim tu ta masina nesaudauzyta parduotum per skelbimus, čia aišku jeigu jau nepataisoma buna, ir kiek pažystamu man pasakojo visiems ismokejo daugiau nei jie tikejosi gauti tarkim pardave per tuos pacius skelbimus, sakyciau viskas logiska labai

Aprašymas  

Atsijungęs
Naujokas

Standartinė Parašytas: Pir Sau 04, 2016 2:26 pm 
Į viršų  
Aš tai irgi naudojaus draudimo svetainėmis, kurios lygina kainas tarp skirtingų draudikų, o man tinkamesnius variantus, konkrečiai tikrinau pagal kiekvieno dominančio draudiko automobilio draudimo skaičiuoklę, kokios ten papildomos sąlygos, gal kiek kainas dar skirias, nes visitke tiksliausiai parodo jau konkrečiai pas draudimą skaičiuojant kainą. Ten klausimynas pateikiamas platesnis, įvertinama rizika...

Aprašymas  

Atsijungęs
Naujokas

Standartinė Parašytas: Pir Sau 04, 2016 2:31 pm 
Į viršų  
!tadas rašė:
o kiek kainuotu man draudimas tarkim nusipirkus pirma savo masina?

Siūlau pasinaudot The Mist siūlomom svetainėm, geras daiktas. Aš kai rinkaus kur man pasiimt privalomąjį draudimą tai irgi tose kainų lyginimo svetainėse žvalgiausi ir po to, kas mane domina tuos draudikus dar check'inau atskirai per jų automobilio draudimo skaičiuokles ką rodo, nes ten vistiek platesnė anketa pildoma, rizika apskaičiuojama ir konkretesnė kaina pateikiama.

Aprašymas  

Atsijungęs
Naujokas

Standartinė Parašytas: Tre Vas 01, 2017 6:18 pm 
Į viršų  
Pritariu the Mist - pradėti reikėtų nuo draudimo brokerių tinklalapių, kur galima palyginti kainas pagal savo automobilio numerį.
Labai patogų ir greitai galima atrasti žemiausią kainą.
Anksčiau drausdavausi visą laiką nesusimastydamas IF.lt, nes ten būsto draudimas. Ala viskas iš vienų rankų. Bet dabar prieš drausdamasis visada brokerių puslapin pasižiūriu.
Beje, pasižiūrėjau statistiką - kasmet jau daug metų beveik tiek pat moku - apie 76€.

Aprašymas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Pereiti į:  

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Draugai

ndc.lt