Visų senų automobilių gerbėjų forumas
Dabar yra Tre Bir 20, 2018 9:16 am

Pagrindinis diskusijų puslapis » AUTOMOBILIŲ REMONTO DARBAI » Variklis / Transmisija

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius
Ieškoti:
Žinutė

Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Auto/Moto: Jetta mk2/BMW E34

Standartinė Parašytas: Ket Spa 17, 2013 10:23 pm 
Į viršų  
Sveiki, pas mane VW Jetta 84m. 1.8 korbikas 2ee be jokio įpurškimo. Turiu tokią bėdą, užvedus šaltą variklį jis purtosi, kvepia nesudegintu kuru iš duslintuvo, o po kažkur dviejų min.(kai jau variklis kažkiek pašyla) trukčiojimas liaujasi ir variklis dirba kaip laikrodis, kuro sąnaudos normalios apie 7l/100km. trauka nedingusi. Tai gi kame labiau tikėtina bėda: karboratoriaus?, o gal variklio galvutės vožtuvų lizdai jau išdilę? Pvz žiemą, kai temperatūra būna žemesnė, purtosi ilgiau. Mano galva kažkas nuo temperatūros plečiasi ir bėda dingsta. Būčiau dėkingas už patarimus kur ieškoti bėdos. O gal pas kažką jau yra taip buvę? :)

Aprašymas  

Atsijungęs
OSA fanas
Vartotojo avataras

Auto/Moto: VW Golf '88 SYNCRO
Lexus IS200 '99

Standartinė Parašytas: Pen Spa 18, 2013 7:37 pm 
Į viršų  
Man taip dabar yra (tiesa 1.8 el. ipurskimas). Toks jausmas kad nevisi cilindrai dirbtu.
Savo problema sprest pradejau nuo zvakiu, laidu, skriejiko, dangtelio keitimo, bet tai padejo tik isdalies. Degimo sureguliavimas taip pat padejo tik is dalies. Sekantis zingsnis - kompresijos matavimas. Pasilus kompresija pagereja.

Aprašymas  

Atsijungęs
Forumo dalyvis
Vartotojo avataras

Auto/Moto: vw jetta A2 1.8 66kw
vw jetta A1 1.8 66kw
vw golf mk2 1.6 51kw

Standartinė Parašytas: Pen Spa 18, 2013 9:07 pm 
Į viršų  
Tu tikras, kad variklis 1,8 ? nes orginaliai buvo 1,6. Pas mane toks pats variklis buvo tai irgi grybaudavo... Jeigu smirda kuru gali but temperaturinis daviklis, arba seip koks daviklis prie karbo kadangi visas valdomas elektronika. Seip nepatinka man sitie 2ee, elektronika nepatikima, o remontas ir jo dalys nepigios.

Aprašymas  

Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Standartinė Parašytas: Šeš Spa 19, 2013 12:57 pm 
Į viršų  
Atsiprašau, karboratorius yra 2e, o ne 2ee(pasitikslinau šiandien).
@scirrocas: Variklis tikrai 1.8, ant bloko parašyta, bet greičiausiai keistas senojo šeimininko. Temperatūrinis daviklis tokių metų automobiliui reikalingas tik dėl indikatoriaus prietaisų skydelyje, įtakos variklio darbui jis neturi(Nesu 100% įsitikinęs, jei manote kitaip būtų įdomu išgirsti). Daviklių jokių ant korbiko nėra, yra tik 2 ar 3 vakuuminiai elektromagnetai, kol kas nežinau kam jie skirti. Nemanau jog tokiam auto yra kažkoks valdymo blokas.
@Me6kius: Skriejikas, dangtelis, laidai, žvakės, temperatūriniai davikliai pakeisti.

Aprašymas  

Atsijungęs
Susipazines su forumu

Standartinė Parašytas: Pir Spa 21, 2013 8:57 am 
Į viršų  
Šitą problemą man pavyko išspręsti (dėkuj Kostia). Variklis buvo 1,8L 66kW karbas.
Pas mane buvo oro paėmimo sklendės spyruoklė nuo senumo išsitampiusi. Todėl tik po kokių dviejų minučių netolygaus variklio darbo ta sklendė tik pradėdavo atsidarinėti.
Esant pilnai šaltam varikliui, nuėmus oro filtro dėžę, ta sklendė turi būti prasidariusi keletą milimetrų. Jei to tarpo nėra (sklendė pilnai uždaryta), tada ir variklis tik benzinu dirba be oro. Tas sklendės tarpelis pasireguliuoja kažkiek. Bet man teko pasikeisti tą spyruoklę.

Aprašymas  

Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Standartinė Parašytas: Sek Lap 10, 2013 4:34 pm 
Į viršų  
Dėkui ttadaz už patarimą, pabandžiau šaltam varikliui tą sklendę pradaryt ir variklis pradėjo dirbt gražiai. Iškilo dar viena problema, kad nekurt naujos temos norėčiau paklausti. Susije su aušinimo sistema, užvedus šaltą variklį temperatūros indikatorius dirba normaliai, o kai variklis sušyla iki darbinės temp. tada indikatorius atsileknia iki galo ir ima mirksėti temperatūros lemputė. Termostatas atsidaro normaliai(pekeistas naujas), skystis neužverda, ventiliatorius sudirba ir ataušinęs vėl išsijungia, manau čia ne variklio, o elektronikos problema(jei turite minčių pataisykite). Aušinimo sistemoje stovi 4 jutikliai, kaip išsiaiškinti kuris kaltas? :)

Aprašymas  

Standartinė Parašytas: Tre Lap 20, 2013 2:15 pm 
Į viršų  
Kolegos prie to pačio padėkit. Kodėl man trūkčioja mano audi 80 b2 1986m 1.3 benzinas. Pradeda trūkčiot kai staigai gaza paspaudi, kai lėtai po biški tada netrūkčioja. Kas galėtu būti? pakeičiau skriejika, paskirstymo dangteli, žvakes, išvaliau visą šūdą (nutraukoj). Ankščiau tai trūkčiodavo nuolatos, bet išvaliau tą šūdą, nes buvo pilna šlanguti to medaus kur nueina i variklį, gan pasitaisė viskas, bet po kelių dienų pradėjo vėl trūkčiot kai staigai paspaudi gazą. Preašau pagalbos
Paveikslėlis

Atsijungęs
OSA fanas
Vartotojo avataras

Auto/Moto: VW Golf '88 SYNCRO
Lexus IS200 '99

Standartinė Parašytas: Ket Gru 05, 2013 11:32 pm 
Į viršų  
Cia kaip suprantu alsuoklio slanga. Gali but sietkute voztuvu dangtely pasikisus (jei slanga eina is jo). Pas mane kazkas panasaus tik zymiai maziau, problema spresiu dedamas oil catch can'a :)

Aprašymas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Pereiti į:  

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Draugai

ndc.lt