Visų senų automobilių gerbėjų forumas
Dabar yra Pen Lie 20, 2018 12:54 pm

Pagrindinis diskusijų puslapis » BENDRA FORUMO INFORMACIJA » Forumiečių prisistatymai

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius
Ieškoti:
Žinutė

Standartinė Parašytas: Sek Vas 05, 2012 6:34 pm 
Į viršų  
Na prisistatysiu ir aš, taigi esu Evaldas, kitaip Syncro. Syncro tai ne šiaip internetinis nick'as ar dar kas, tai tiesiog pravardė kurią gavau jau gana senai. Pravardės kilmė žinoma kilusi iš aistros Volkswagen'am. Taigi esu Klaipėdietis, 19 metų kolkas, dabar studijuoju automobilių techninį eksploatavimą. Aistra automobiliams buvo jau senai, nuo pat pirmų žingsnių. Esu gana keistas nes mėgstu išskirtinumą, visad mėgau automobilius kurie turi kažką tokio.. neįprasto.. o jei automobilis paprastas, iškart vaizduotė sukuria idėjas kaip jį padaryt išskirtinai tobulą (tačiau niekam savo idėjų neatskleidžiu ankščiau laiko) labai nemėgstu BMW markės. Man tai tiesiog yra vaikų išliaupsinta, tiurlingistų sugadinta, forsų nuvalkiota markė (nepykit bmw fanai). Garažas tai mano namai. Nuo mažens ten pratūpėjau. Dabar nesenai susibūrėm keletas draugų ir nusprendėm jog reikia užsiimti kažką kartu visiem, taip męs penkiese pasivadinom "Garažiniais", kadangi apsiskelbt kažkokiais fanais ar kolektyvu nėra prasmės, iškart griebėm projektą. Tai mano pasiūlytas 1983m. VW Caravelle, kurį aš jau buvau pradėjęs remontuoti. Kam įdomu kas męs tokie, ką męs darom, ką vairuojam, ir kaip einasi projekto T3-83 eiga, galite prisijungti prie mūsų grupės facebook'e http://www.facebook.com/pages/Gara%C5%BEiniai/248110318580388 tai tiek ;] dėkui už dėmesį, ir atsiprašau jei kas tik sugaišot laiką skaitydami;]
Syncro.

Sutvarkiau nuoroda.Mix'az

Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Auto/Moto: Audi 80 CL 2door '82
Audi 80 Quattro '84
VW Passat GT Syncro '86
Audi 100 Avant Quattro '89
VW Vanagon Westfalia California '90

Standartinė Parašytas: Pir Vas 06, 2012 12:33 am 
Į viršų  
Sveikas prisijungęs. Temą papildyk nuotraukom kad nebūtų taip sausa :) O gal ir projektą susigundysi aprašyti ir mūsų forume.
Gerų diskusijų!

Aprašymas  

Atsijungęs
Forumo dalyvis
Vartotojo avataras

Auto/Moto: Ford Probe

Standartinė Parašytas: Pir Vas 06, 2012 12:02 pm 
Į viršų  
Sveikas. Man rods maciau kazkur as jusu keleta foto to projekto. Tik sitos Facebook nuorodos neatidaro.

Aprašymas  

Standartinė Parašytas: Pir Vas 06, 2012 11:14 pm 
Į viršų  
Na mestelsiu ir čia keletą fotkikių tiem kas neturi prieigos prie facebook, na o tie kas turi tai maloniai kviečiami ten ;] dabar berods sutvarkiau linką, bet va dar vienas jei ką ;] http://www.facebook.com/pages/Gara%C5%B ... 0318580388

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Pereiti į:  

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Draugai

ndc.lt