Visų senų automobilių gerbėjų forumas
Dabar yra Sek Geg 27, 2018 3:40 pm

Pagrindinis diskusijų puslapis » BENDRA FORUMO INFORMACIJA » Forumo informacija

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 100 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius
Ieškoti:
Žinutė

Standartinė Parašytas: Ant Kov 08, 2011 2:34 am 
Į viršų  
Oba! Pagaliau mano postas atsirado :) Nežinau pas mane rankos kreivos, ar forumas gliūčina, bet tik po trijų dienų atsirado postas :D
Dėkui už nuomones. Jooo graffiti yra toks dalykas, kad ne visiems patinka (devil) . Be to ir įskaityt užmetus akį 5 sekundes, ne visiem pavyksta, todėl kaip logotipas jis netinka. Bet dabar stikai madoj yra, todėl, galvoju, atsiras kas norės užsiklijuot, ne kaip jusų logo, bet kaip papildoma lipduką. Nes vistiek tai yra rankų darbas :) o ne iš intiko ištrauktas dalykas. Ir pats žodis OLDSCHOOL yra pajamtas iš Hip-Hop kultūros, tai graffiti visai į temą įsipaišo.
Dabartinis jūsų lipdukas-logo yra paprastas internetinis fontas, bet jis vistiek pakankamai gerai žiūrisi, tik kaip logotipui trūksta išskirtinumo. O tas tekstas kur baneryje, tai nekažką: 2 fontai, kurie visiškai nesiderina. Peace :)

Atsijungęs
OSA fanas
Vartotojo avataras

Auto/Moto: Vw Passat B3 '90

Standartinė Parašytas: Ant Kov 08, 2011 7:16 am 
Į viršų  
Sausainiz rašė:
Geriau parasykit visi ar patiktu jei tas uzrasas kuris yra baneryje pakeistu senaji?

Ta prasme kad dabar lipdukai jau butu tokie kaip uzrasas baneryje? Man grazesnis senasis... (think)

Aprašymas  

Atsijungęs
VIP
Vartotojo avataras

Auto/Moto: Golf mk1 '83 2.0 16V projektas, Viatka B-150M.
Accord 2.0 VTEC, BMW e34 520

Standartinė Parašytas: Ant Kov 08, 2011 9:32 am 
Į viršų  
Awris rašė:
Ta prasme kad dabar lipdukai jau butu tokie kaip uzrasas baneryje? Man grazesnis senasis... (think)

Na taip, tokie kaip uzrasas banery.
O del ko taip noriu padaryt..? -Yra kuriamas dar ir logotipas kuriame irgi naudosim banerio uzrasa. Todel paprasciausiai reikia standartizuoti atributika. Negali buti baneris vienoks, uzrasas ant masinos kitoks ir dar logo skirtingo stiliaus. Todel turim rast kompromisa :wink:
Kurdamas baneri perzvelgiau daug ivairiu sriftu; pavarciau senu europietisku auto zurnalu, brosiurku ir is tikruju neradau ten jokiu "kietu" uzrasu ar tuo labiau Iron crosu (happy) - visur buvo spalvingas ir zaismingas 80- 90m stiliukas. Del to ir pasirinktas buvo sitas sriftas, ryskesnes spalvos ir t.t. Ant auto jis butu baltas, nes patys suprantat - raudonas ant lango nesimatys taip gerai.

Aprašymas  

Atsijungęs
VIP
Vartotojo avataras

Standartinė Parašytas: Tre Kov 09, 2011 9:22 am 
Į viršų  
Kadangi kol kas nieks nekomentuoja. Tai dar dadesiu del to oldschoolo :)
Jeigu apie muzika - terminas oldschool nera atejes is repo kulturos. Jeigu yra oldschool rep'as tai yra ir olschool metalas ir pan. - gal but tik girdejes oldschool rap'a daugiau negu kitus stilius del to ir asocijuojasi :) . Jeigu reikia konkreciu pavyzdziu butent muzikos zanre tai be problemu galiu pateikt.
Esme tame, kad ne muzikoje, o autotechnikoje reikia ieskot oldschoolo. O kokio laikmecio technikoje --> parasyta forumo manifeste. Pagal tai ir baneris sukurtas.
O seip tai tikrai nesuku as kiausų :D Normalu kad vienam vienas dalykas patinka, o kitam kitas.

Aprašymas  

Standartinė Parašytas: Ket Kov 10, 2011 2:04 pm 
Į viršų  
Nu jo aš nesu girdėjęs oldskulno metalo, bet čia todėl, kad aš metalo išvis nesiklausau. Skonio reikalas :) Dabar žodis oldskul išvis labai plačiai vartojamas ir kartais sunku atskirt, ką jis reiškia, ir kuo skiriasi nuo Retro ir Classic. Man asmeniškai oldskulas, kažkas kas atėjo iš 80s-90s laikotarpio, bet vis dar O-[ mūsų laikais. Ir ne būtinai viskas turi būt originalu ir nuosekliai pajamta iš to laikotarpio, kaip pvz oldskulnos auto su super žeminta važiuokle ir pakeistais varikliais, plius tonom lipdukų. Tai vat ką aš norėjau pasakyt, kad baneris man daugiau į retro stilių neša negu į oldskulną. Tiesiog man norėtųsi truputėli ir šiuolaikinių elementų. Bet aš pilnai gerbiu tavo nuomonę ir džiaugiuosi, kad užsivedė konstruktyvi diskusija :)

Atsijungęs
VIP
Vartotojo avataras

Standartinė Parašytas: Šeš Kov 12, 2011 12:41 pm 
Į viršų  
retro tas pats kas ir oldschool - senas stilius naujam pasauly.

man oldschoolas = youngtimer'iui. Nes ta laikotarpi Lietuvoj gerai pamenu.

Aprašymas  

Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Auto/Moto: Ford Galaxy 2.3 16v 1997
Opel Zafira 1.6 16v 2000

Standartinė Parašytas: Šeš Kov 12, 2011 2:00 pm 
Į viršų  
O man atrodytu jog kas met keiciam srifta ir gaminam naujus lipdukus..

Aprašymas WWW  

Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Auto/Moto: *****
Lancia Delta 2 1,9TD
Golf II 1.6D
Izh planeta 3

Standartinė Parašytas: Šeš Kov 12, 2011 2:38 pm 
Į viršų  
Pritariu Juliui, turim pagrindini "american.." šrifta, jis daugumai patiko kai buvo rinkimai tad jo ir nekeisim ;)

. 2 4

Aprašymas WWW  

Atsijungęs
Naujokas

Standartinė Parašytas: Sek Bal 10, 2011 2:42 pm 
Į viršų  
galima pora lipduku uzsisakyti? (think)

Aprašymas  

Atsijungęs
Susipazines su forumu
Vartotojo avataras

Auto/Moto: Golf mk1 1.6D "83"
BMW E46 330D Touring "01"

Standartinė Parašytas: Sek Bal 10, 2011 7:50 pm 
Į viršų  
noreciau ir as poros lipduku, gal kas galetu uzgaminti kokia partija, kas jau yra gamines?

Aprašymas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 100 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Pereiti į:  

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Draugai

ndc.lt