Visų senų automobilių gerbėjų forumas
Dabar yra Pen Vas 23, 2018 2:54 am

Pagrindinis diskusijų puslapis » MŪSŲ AUTOMOBILIAI » Mūsų old school automobilių ir projektų aptarimas

Forumo taisyklės

Temas automobiliams aptarti kūrti tokiu pačiu pavadinimu kaip ir skiltije "Mūsų old school automobiliai ir projektai" su prierašu "aptarimas"

---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 182 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autorius
Ieškoti:
Žinutė

Atsijungęs
Forumo dalyvis
Vartotojo avataras

Auto/Moto: vw jetta A2 1.8 66kw
vw jetta A1 1.8 66kw
vw golf mk2 1.6 51kw

Standartinė Parašytas: Pen Lap 20, 2015 11:43 am 
Į viršų  
shiver rašė:
dareisi blenda galiniu numeriu usa , o vazineji su euro blenda, kodel??? su pastaraja graziau

Dariausi tik del regitros, kad numerius paimti. Na man siauri buferiai ir sita usa blenda truputi nesiderina, kadangi ji turi buti komplektuojama su placiais bamperiais.

Aprašymas  

Atsijungęs
Naujokas

Standartinė Parašytas: Ant Lap 24, 2015 6:06 pm 
Į viršų  
sciroccas rašė:
VAG'enas rašė:
Sveikas Sciroccai! :) Jau seniai seku tema, bet tik vakar užsiregistravau :D Noriu pirkti lygiai tokius pat ratus, bet nežinau kiek verti, tai jei galėtum išduot kiek mokėjai būtų malonu (jei nori ar patogiau gali ir PM), be to kodėl ieškai dangtelių ? Juk pirmose foto buvo su jais :o Ir kokios padangos dabar uždėtos ? :) Dėk ir toliau nuotraukos, įdomu pamatyt ir pan, tai kas kad mažai darbų ar visai jų neliko :) Ir dėl priekinio numerio, netvirtink prie bamperio, sugadinsi su skylėm, geriau po TA nusiimti ir užkišti už lango, o prieš TA uždėt, patikėk gražiai žiūrėtusi, na bent jau man :) Iš vis Tavoji Jetta viena gražiausių ir idealiausių Lietuvoje!!! ;)

Sveikas, ratus pirkau uz 800lt, bet ar tu tikras, kad tokius pat nusiziurejai? labai jau retas egzempliorius. O dangteliu ieskau, nes 2 pameciau bevaziuodamas, arba kasnors nusuko....
Padangos is pradziu buvo 175/55, bet jos brauke arkas, dabar uzdetos 165/50
Del bamperio tai nesijaudink :D jau kai pirkau buvo skyliu.
Dekui uz pagyras ;)

Esu įsitikinęs visu 100 procentų :) O.Z. Vega :) O su dangteliais labai liūdna, jų neįmanoma beveik rasti, o be dangtelių jie beverčiai taip man sakė vienas žmogus.. :( Nėra už ką, kad daugiau tokių egzempliorių būtų! ;)

Aprašymas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 182 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Pereiti į:  

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Draugai

ndc.lt