Visų senų automobilių gerbėjų forumas
Dabar yra Pen Vas 23, 2018 2:41 am

Pagrindinis diskusijų puslapis » MŪSŲ AUTOMOBILIAI » Mūsų old school automobilių ir projektų aptarimas

Forumo taisyklės

Temas automobiliams aptarti kūrti tokiu pačiu pavadinimu kaip ir skiltije "Mūsų old school automobiliai ir projektai" su prierašu "aptarimas"

---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 82 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autorius
Ieškoti:
Žinutė

Atsijungęs
OSA fanas

Auto/Moto: Audi 80 1.8 '84
Peugeot 106 GTi S16 '97
Peugeot 106 xsi race car '92
Moskvich 412 '75

Standartinė Parašytas: Pir Kov 26, 2012 12:00 am 
Į viršų  
Biškeli ne taip mane supratai :) Aš visada darausi sau, taip kaip man patinka, ir i kitų nuomonę perdaug nesidairau, tiesiog galima parodyt savo darbus kitiem, galbut kazkas jais susidomės ir panorės kažką panašaus susilipdyt, galbūt pažiųrėjus tavo darbus kitam kils kokių gerų idėjų, juk visada smagu rasti bendraminčių :) Be to kiti gali pastebėt tavo klaidas ir jas pakomentuot, jei vdruk kažką padarei netinkamai ;) Manau nmereikia slėptis, tik aišku neverta postint kiekvienos smulkmenos kurią nuveikei su kruva nuotrauku, kai padarai kažką daugiau, parodai, tomet vėl pamažu lipdai... :)

Aprašymas WWW  

Standartinė Parašytas: Sek Rgp 25, 2013 11:14 am 
Į viršų  
katalogu ir zinynu butu galima gaut?

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 82 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Pereiti į:  

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Draugai

ndc.lt