Susisiekite su mumis

Dividendų galimybė

Turinys

  dividendų galimybė

  Susikurta dividendų išmokėjimo schema išsisukti dividendų galimybė mokesčių panevėžiečių bendrovei nepadėjo Atnaujinimo data: Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija toliau — Panevėžio AVMI informuoja, kad po beveik trejus metus teismuose trukusių ginčų mokesčių administratorius laimėjo bylą prieš vieną Panevėžio bendrovę - Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas atmetė bendrovės apeliacinį skundą ir paliko galioti Vilniaus apygardos administracinio teisimo sprendimą.

  Teismo nutartimi konstatuota, jog Panevėžio AVMI pagrįstai bendrovei apskaičiavo į valstybės biudžetą papildomai sumokėti beveik tūkst. Ginčas tarp bendrovės ir mokesčių administratoriaus kilo po to, kai buvo patikrinta bendrovės veikla, vykdyta metais.

  dividendų galimybė

  Paaiškėjo, kad bendrovė sukaupė beveik 2 mln. Vietoje to panevėžiečių bendrovės akcininkas įsteigė kitą bendrovę holdingąkuri iš pirmosios bendrovės turimas akcijas nusipirko už 2,5 mln. Mokesčių inspektorių dividendų galimybė, kurią patvirtino ir teismas, tokia schema buvo sukurta siekiant sudaryti galimybes bendrovės akcininkams išmokėti dividendus išvengiant mokesčių", - teigia Panevėžio AVMI viršininkas Aldas Skvarnavičius.

  dividendų galimybė

  Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas pažymėjo, kad ginčas tarp bendrovės ir mokesčių administratoriaus kilo dėl to, ar mokesčių administratorius pagrįstai pripažino, jog bendrovė, pasinaudodama naujai įsteigta holdingo bendrove, kaip dividendų galimybė grandimi, akcininkams išmokėjo dividendus, išvengiant jų apmokestinimo gyventojų pajamų mokesčiu.

  Teismo vertinimu, nustatytos faktinės aplinkybės ir aktualios Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nuostatos leidžia daryti išvadą, kad bendrovė, išmokėdama dividendus holdingo bendrovei, siekė išvengti tų mokestinių prievolių, kurios atsirastų, jei šios sumos, kaip dividendai, būtų tiesiogiai išmokėti akcininkams. VMI primena, jog visus gyventojus ir įmones VMI vienintelį kartą atleidžia nuo praeityje nesumokėtų mokesčių delspinigių ir suteikia progą išvengti baudų, jei mokesčių mokėtojai iki š.

  Atleidimas nuo delspinigių galioja praeityje pamirštiems sumokėti VMI administruojamiems mokesčiams, išskyrus žemės mokestį. Nuo metų pradžios jau gauti prašymai sudaryti savanoriškai deklaruotų anksčiau pamirštų mokesčių periodinių mokėjimų grafikus bendrai 5,86 dividendų galimybė.

  dividendų galimybė

  Pažymėtina, kad tai tik dalis dividendų galimybė atsiskleidimo galimybe pasinaudojusių mokesčių mokėtojų, nes, siekiant dividendų galimybė konfidencialumą ar nesusiduriant su apyvartinių lėšų trūkumu, mokesčių mokėtojai gali ir nesikreipti dėl mokėjimų grafiko sudarymo.

  Kodėl verta pasinaudoti vienintele galimybe sumokėti praeityje pamirštus mokesčius, sužinoti galima VMI interneto svetainėje www.

  dividendų galimybė